Musicie sobie wyobrazić co działo się na ulicach Los Angeles, gdy Kanye West chwycił w dłoń telefon komórkowy i napisał na swoim Twitterze, że za 24h uruchamia kolejny POP-UP STORE, w którym znajdziemy wszystkie najważniejsze fanty a także kilka świeżynek jak np. mocno poszukiwana przez fanów bluza napisem No More Parties in LA. Oczywiście sam podpis nawiązuje do kawałka o tej samej nazwie, który pochodzi z najnowszej płyty Westa T.L.O.P. Warto dodać, że na gościnie pojawił się Kendrick Lamar!

Wracając jednak do tematu to nie musicie rozkminiać co się działo, gdyż przyszykowaliśmy dla Was fotografie, które udostępniamy dzięki portalowi będącemu na miejscu zdarzenia Hypbeast. Zobaczcie jak cały „event” wyglądał w środku a także na zewnątrz (bardzo długa kolejka!). Na załączonych zdjęciach ogarniecie też świeże perełki jak np. jeansowe katany Levi’s, tym razem z białą grafiką Pablo.

kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-2 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-3 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-4 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-5 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-6 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-12 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-11 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-10 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-9 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-8 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-7 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-16 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-19 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-20 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-21 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-27 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-26 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-25 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-24 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-23 kanye-west-life-of-pablo-temporary-store-22

Reklama
air jordan