- Reklama -NikeNike

Kerby Jean-Raymond zwalnia się z roli dyrektora kreatywnego Reebok

Minął nieco ponad rok, odkąd Kerby Jean-Raymond dołączył do marki Reebok jako globalny dyrektor kreatywny marki, a teraz projektant rezygnuje ze swojego stanowiska.

W oświadczeniu sportswearowy brand informuje, że ostatnim dniem Kerby’ego w tej roli będzie 1 marca 2022 r., a ostateczna kolekcja Reeboka autorstwa twórcy Pyer Moss pojawi się jeszcze w tym miesiącu.

„Pozytywny wpływ, jaki wywarł na markę, będzie odczuwalny przez wiele lat. Życzymy mu wszystkiego najlepszego” – powiedział Matt O’Toole, prezes Reebok.

Kerby współpracował z marką Reebok od 2017 roku. Podczas tego okresu poprzez swoją markę Pyer Moss wydał szereg bardzo udanych sneakersowych kolaboracji i ciekawych kolekcji odzieży.

Jego odejście z Reebok może mieć na celu skupienie się jedynie na pracy przy Pyer Moss, chyba że w niedalekiej przyszłosci okaże się, że dostał inną, ciekawszą propozycję. Krążą plotki o jego angażu do Louis Vuitton jako następca Virgila Abloha.

„Podobał mi się czas spędzony z Reebokiem i życzę firmie powodzenia we wszystkich jej przyszłych przedsięwzięciach” – powiedział projektant.

Nie możemy się doczekać na informację, w której Reebok poda jego następcę.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: