- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersOto kolekcja Awake NY x Reebok Classics nawiązująca do lat '90

Oto kolekcja Awake NY x Reebok Classics nawiązująca do lat ’90

Po szeregu przecieków, zapowiedzi i szczątkowych informacji, w końcu mamy oficjalny komunikat i pakiet fotografii prezentujących wspólną kolekcję Awake NY x Reebok Classic.

Angelo Baque, były dyrektor kreatywny Supreme, a obecnie właściciel marki Awake NY w swoim najnowszym przedsięwzięciu za partnera wybrał ekipę Reebok Classic. Efekt ich wielotygodniowej pracy możecie podziwiać na poniżej załączonych fotografiach. Świeża kolekcja stworzona przez obie strony oddaje hołd scenie artystycznej i hiphopowej lat ’90.

Awake NY x Reebok Classic 1 Awake NY x Reebok Classic 2 Awake NY x Reebok Classic 3 Awake NY x Reebok Classic 4 Awake NY x Reebok Classic 5 Awake NY x Reebok Classic 6 Awake NY x Reebok Classic 7 Awake NY x Reebok Classic 8 Awake NY x Reebok Classic 9

Angelo wziął na warsztat model Reebok Workout Plus Low i zaserwował nam jego dwa warianty kolorystyczne, które wykorzystują zestawienie skóry z zamszem. Pierwszy z nich wykorzystuje biel i jasną szarość, ale za efekt końcowy odpowiadają żółte elementy podeszwy i ogromny napis z nazwą nowojorskiej marki znajdujący się na boku buta, który został zabarwiony na niebiesko. Drugi wariant jest zdecydowanie spokojniejszy, ponieważ całość skąpano w kadzi z czarną farbą i jedynie napis mamy w kontrastowej bieli. W obu przypadkach napis Awake NY pojawia się również na wkładkach oraz na metce na języku.

Drugim modelem zaprojektowanym przez Baque był Reebok Instapump Fury. W tym przypadku bazą był kolor czarny, któremu towarzyszy kolor żółty na bocznych sektorach buta. W tym przypadku branding obu stron został umieszczony na tyle buta oraz na wkładkach. Całość spoczywa na żółto niebieskiej podeszwie.

To jednak nie jedyne co otrzymujemy od duetu Reebok x Awake, ponieważ w ich wspólnej kolekcji znalazło się również miejsce na odzież. Na pierwszy ogień idą hokejowe koszulki / bluzy z napisem Awake New York na plecach i wielkim wektorem Reebok na przodzie. Do wyboru mamy wariant w bieli z czarnymi i żółtymi wstawkami oraz wersję czarną z białymi rękawami i niebieskimi akcentami. Mało? No to zerknijcie jeszcze na czarny komplet dresowy ze spodniami i bluzą rozpinaną na przodzie, który został zabarwiony na czarno i ozdobiony biało niebieskim brandingiem obu marek.

Zapoznaj się z kolaboracyjną kolekcją Awake NY x Reebok Classics poprzez dołączone zdjęcia i jeśli wpadnie coś w oko to szykuj się na premierę, która odbędzie się w sklepie internetowym Awake już 13 marca. Tydzień później, to jest 20 marca kolekcja będzie osiągalna w oficjalnym sklepie internetowym Reebok Classic. Czarna wersja butów Workout Plus Low będzie dostępna jedynie w sklepie nowojorskiej marki.

Reebok Classic x Awake NY 1 Reebok Classic x Awake NY 2 Reebok Classic x Awake NY 3 Reebok Classic x Awake NY 4 Reebok Instapump Fury Awake NY 1 Reebok Instapump Fury Awake NY 2 Reebok Instapump Fury Awake NY 3 Reebok Instapump Fury Awake NY 4 Reebok Workout Plus Awake NY Black 1 Reebok Workout Plus Awake NY Black 2 Reebok Workout Plus Awake NY Black 3 Reebok Workout Plus Awake NY White 1 Reebok Workout Plus Awake NY White 2 Reebok Workout Plus Awake NY White 3

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: