- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

COMME des GARÇONS Homme Plus prezentuje kolekcję na jesień i zimę 2022

Ten post pozwoli Wam zapoznać się z nadchodzącą jesienno zimową kolekcją japońskiego domu mody COMME des GARÇONS Homme Plus na koniec 2022 roku. W dalszej części wpisu znajdziecie nie tylko krótkie video, ale również sporych rozmiarów galerię zdjęć z pokazu.

Główną inspiracją przy projektowaniu nadchodzącej kolekcji był nomad, co zresztą wybrzmiewa z oświadczenia japońskiej marki dowodzonej przez Rei Kawakubo:

„W dzisiejszych czasach, jeśli chcesz coś wiedzieć, możesz uzyskać tyle informacji, ile chcesz z Internetu i jest to doświadczenie, ale nadal pozostaje nieusatysfakcjonowany.

Tęsknię za koczowniczym życiem, w którym można naprawdę swobodnie żyć samemu, nie gromadzić się razem, nigdzie nie przynależeć.
To jest godne pozazdroszczenia.”

To co wyróżnia kolekcję to przede wszystkim ogromny zestaw marynarek i płaszczy. Zostały  one narzucone na togi, sukienki i luźne krótkie spodnie. Wspomniane marynarki bardzo często są zapięte dość wysoko przez co układają się dość szeroko w okolicach bioder i pasa. Część kolekcji jest mocno zdobiona fakturami i teksturami. Dopieszczeniem niemalże każdego modela był cylinder, często wąski i bardzo wysoki.

Paleta barw, po której poruszali się projektanci japońskiego domu mody, obejmowała w głównej mierze kolor czarny. W jego towarzystwie widzimy wyrazisty odcień zieleni, fioletu, pomarańczu, jak również czerwieni.

Na zdjęciach zobaczycie również buty Nike Air Max 97 zaprojektowane w kolaboracyjnym przedsięwzięciu.

Zapoznaj się zatem ze zdjęciami od COMME des GARÇONS Homme Plus przedstawiającymi jesienno zimową kolekcję na 2022 rok. Pierwsze nowości pojawią się w sprzedaży w okolicach wakacji.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: