- Reklama -Air Jordan 1Air Jordan 1

Kim Jones w jesienno zimowej kolekcji Dior idealnie łączy wyrafinowanie z wygodą

Podczas paryskiego tygodnia mody Kim Jones, dyrektor artystyczny domu mody Dior, zaprezentował jesienno zimową kolekcję na drugą połowę 2022 roku.

Nadchodząca kolekcja oparta na klasycznej palecie kolorów, która obejmuje odcienie szarości, beżu i błękitu, a to wszystko zostało uzupełnione wyrafinowanymi zwierzęcymi wzorami i eterycznymi kwiatami.

Na zeszłotygodniowym pokazie Kim Jones, zaprezentowała harmonijny i zdecydowanie wyrafinowany asortyment odzieży, która w sposób płynny łączy odzież formalną i roboczą, a następnie doprawia odpowiednią ilością wygody.

Naszą uwagę przykuły płaszcze z marszczonym materiałem w talii, który nadaje mu zacięty, ale romantyczny wygląd. Dochodzą do tego propozycje przyozdobione lamparcimi centrami na żółtym tle.

Natomiast wspomniana wygoda odnosi się do panującej pandemii, która skłoniła społeczeństwo do zrelaksowanego sposobu ubierania się. Pokazano to poprzez luźno skrojone spodnie ze ściągaczami na dole oraz za duże płaszcze. Z kolei bluzy i dzianiny zestawione z luźnymi spodniami zostały przełamane błękitnymi koszulami zawadiacko wyciągniętymi na zewnątrz.

Nadchodząca współpraca Birkenstock x Dior uzupełniła sporą część stylizacji, równoważąc formalne garnitury z luźnym obuwiem. Z drugiej strony mamy stylizacje, które zostały zaakcentowane klasycznymi butami brogue ozdobionymi ekstrawaganckimi klejnotami. Kolejnym dodatkiem wspierającym stylizacje są berety w różnych formach.

Jesienno zimowa kolekcja Dior zadebiutuje na sklepowych półkach w okresie wakacyjnym. Macie zatem kilka chwil by znaleźć w niej coś dla siebie. Na spokojnie przejrzyjcie poniższą galerię zdjęć.

- Reklama -air jordan 13air jordan 13

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: