- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylFashionWstęp do jesiennej kolekcji DIOR, za którą stoi Shawn Stussy jest już...

Wstęp do jesiennej kolekcji DIOR, za którą stoi Shawn Stussy jest już dostępny

Kilka miesięcy temu świat streetwearu i mody ponownie zderzył ze sobą swoje talenty, czego efektem była zaskakująco ciekawa kolekcja DIOR, za projektem której stała legenda streetwearowej sceny – Shawn Stussy. Kampania promocyjna wystartowała zaledwie kilka tygodni temu, a teraz część ich wspólnej kolekcji ląduje na sklepowych półkach.

Cały projekt zatacza piękne koło, a sama kolaboracja jest jak najbardziej organiczna i uzasadniona. Przypomnijmy chociażby fakt, że Kim Jones (dyrektor artystyczny Dior) w czasach swojej młodości pracował dla brytyjskiej firmy, która była dystrybutorem Stussy na tamtejszy rynek. Mam swego rodzaju powrót do korzeni.

Co do samej kolekcji to jej główną inspiracją było Miami i lata ’60 ubiegłego wieku. Na poszczególnych propozycjach znajdziemy kilka ciekawych motywów, chociażby odręczne napisy Shawna Stussy, przekształcone logo czaszki z piszczelami na Dior Bee logo i kolorowe kwiatowe wzory.

Wszystko to zostało wykorzystane na rozmaitych saszetkach i torebkach, a także uwielbianych przez wszystkich butach Dior B23. Z kolei jedwabne szaliki, koszulki i czapki mają sportowe logo marki Dior napisane odręcznie przez Shawna, co pasuje do obrandowanych kurtek bomberek i T-shirtów.

A gdzie kupić pierwsze nowości z jesiennej kolekcji DIOR x Shawn Stussy? Odwiedzajcie ich sklep online jak najszybciej, ponieważ poszczególne rozmiary już znikają i to pomimo wysokich cen.

DIOR x Shawn Stussy 1 DIOR x Shawn Stussy 2 DIOR x Shawn Stussy 3 DIOR x Shawn Stussy 4 DIOR x Shawn Stussy 5 DIOR x Shawn Stussy 6

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: