- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaLifestyleAkcesoriaKolaboracja Neighborhood x Helinox w sam raz na weekendowy wypad na ryby

Kolaboracja Neighborhood x Helinox w sam raz na weekendowy wypad na ryby

Wprawdzie panujący na całym świecie wirus sprawia, że musimy spędzać kolejne tygodnie w swoich własnych domach, ale duet Neighborhood x Helinox przynosi nam wspólną kolekcję w sam raz na weekendowy wypad na ryby po tym jak to wszystko się skończy i będzie można wyjść ze swoich czterech ścian.

Neighborhood to streetwearowy brand założony przez Shinsuke Takizawę już w 1994 roku, no ale jeśli czytacie nas regularnie to znajcie ten brand dokładnie, a jeśli nie to sprawdźcie ten artykuł o jego historii. Z kolei Helinox to marka krzeseł, stołów i łóżek turystycznych prowadzona przez wiodącego producenta lekkich stelaży do namiotu. Ich produkty są nie tylko lekkie, ale również bardzo solidne, trwałe i proste w budowie oraz obsłudze. Przyjaźń obu marek trwa już kilka dobrych lat i nie jest to ich pierwszy taki projekt.

Od zawsze uważaliśmy, że najlepszą kolaboracją jest ta, która łączy dwa całkiem różne światy i obie strony przedsięwzięcia wychodzą po swoje naturalne pola działaności. Z czymś takim mamy do czynienia w prezentowanym poniżej projekcie.

Streetwearowy brand z Tokio zaprojektował specjalną kolekcję sprzętu na weekendowy wypad na grilla, ryby czy nad wodę. Efektem ich wytężonych wielotygodniowych prac jest ogromny namiot, składane krzesełko, a także stół i leżanka. Do tego dorzucają specjalne torby, pokrowce, a także przenośne lodówki.

Mało? No to łapcie jeszcze cały przydatny w terenie osprzęt jak lampy, nożyce czy butle i materace.

Z kolei z firmą Abu Garcia / Berkley stworzyli wspólny sprzęt dla wędkarzy. Otrzymujemy kołowrotki, wędki, przynęty czy muchy, pudełka i specjalne torby. Na serio jest tego sporo.

Niestety ilość poszczególnych elementów z przedsięwzięcia na linii Neighborhood x Helinox czy Abu Garcia / Berkley była tak mała, że praktycznie większość jest już wyprzedana. Sprawdźcie pod tym linkiem co jeszcze pozostało.

kolekcja Neighborhood x Helinox ss20 1 kolekcja Neighborhood x Helinox ss20 2 kolekcja Neighborhood x Helinox ss20 3 kolekcja Neighborhood x Helinox ss20 4 kolekcja Neighborhood x Helinox ss20 5 kolekcja Neighborhood x Helinox ss20 6 kolekcja Neighborhood x Helinox ss20 7 kolekcja Neighborhood x Helinox ss20 8 kolekcja Neighborhood x Abu Garcia Berkley ss20 1 kolekcja Neighborhood x Abu Garcia Berkley ss20 2 kolekcja Neighborhood x Abu Garcia Berkley ss20 3 kolekcja Neighborhood x Abu Garcia Berkley ss20 4 kolekcja Neighborhood x Abu Garcia Berkley ss20 5 kolekcja Neighborhood x Abu Garcia Berkley ss20 6

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: