- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaLifestyleGamingNike szykuje się do premiery kolekcji „League of Legends”

Nike szykuje się do premiery kolekcji „League of Legends”

Po tym jak zaprezentowaliśmy Wam Nike Blazer Mid od razu się domyśliliśmy, że Nike za kilka chwil wejdzie w sferę gamingu z przytupem. Jak się teraz okazuje, wspomniane buty są częścią większej kolekcji stworzonej wokół „League of Legends”.

To co wychodzi z tej kolekcji przed szereg to przede wszystkim Air Jordan 1 High Zoom, które śmiało mogły by być główną nagrodą w jakimś turnieju czy rozgrywkach. Konstrukcja buta błyszczy się i mieni różnymi kolorami, dzięki czemu wyglądają inaczej w różnych warunkach oświetleniowych. Dodatkowym ciekawym smaczkiem jest Swoosh, który nie jest doszyty jak zazwyczaj, a wycięty w głównym bocznym panelu.

kolekcja Nike League of Legends 1

Obok propozycji od Jordan Brand w kolekcji jest mnóstwo propozycji od Nike. W ofercie pojawią się takie modele jak Air Max 90, wspomniane wyżej Blazer Mid ‘77 Vintage, a także klasyczne Air Force 1 w wersjach Low oraz High, Air Max 270 React, Joyride Dual Run 2 oraz Air Max 2X. Każdy z butów różni się od drugiego, ale łączy je kilka podobnych motywów jak mieniace się różnymi kolorami panele, pikselowe akcenty czy hasło „Have a Good Game”, czyli cyfrowy odpowiednik sloganu „Have a Nike Day”.

Obok tego w ofercie pojawią się bluzy, koszulki oraz bluzy z kapturem, które swoimi akcentami, grafikami i brandingiem będą nawiązywały do świata cyfrowego i gier.

Oczekuje się, że ta kolekcja Nike „League of Legends” zostanie wydana mniej więcej w tym samym czasie, co Mistrzostwa Świata LoL, na których potwierdzono, że Nike wyposaża co najmniej cztery drużyny. Top Esports, JD Gaming, Suning i LGD – wszystkie z Chin – będą nosić koszulki Nike Dri-fit, a także kurtki „Conquest”, które zawierają zarówno barwy LoL, jak i własną branding zespołu.

Więc tak, gaming to nowe pole do manewrów dla wielkich sportowych brandów, które chcą ugryźć kawałek tego ogromnego rynku.

kolekcja Nike League of Legends 2 kolekcja Nike League of Legends 3

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: