- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylMenswearTommy Hilfiger zapowiada swoją jesienną kolekcję na drugą połowę roku

Tommy Hilfiger zapowiada swoją jesienną kolekcję na drugą połowę roku

Zgodnie z obecnymi trendami Tommy Hilfiger wchodzi w stylistykę outdoor i gorpcore. Ich nadchodząca jesienna kolekcja jest na to ewidentnym przykładem, zresztą sami zerknijcie na dołączone materiały.

Na tych kilku studyjnych fotografiach możecie się zapoznać się z nowymi projektami obejmującymi obszerne kurtki parki, kamizelki puchowe czy flanelowe koszule. Obok tego widzimy szereg rozmaitych spodni, które utrzymane są w luźnych krojach. Dochodzą do tego gładkie kapelusze typu bucket hat, swetry oraz dzianiny z pejzażami gór Appalachów. Innych powtarzającym się motywem, który wychodzi przed szereg jest czarno niebieska krata, którą wykorzystano niemalże na każdej pozycji z kolekcji. Jeśli chodzi o zastosowaną paletę barw to designerzy poruszali się w dużej mierze po odcieniach czerni, kolorze niebieskim, brązie i szarościach.

Poniższa galeria zdjęć jest tylko zapowiedzią jesiennej kolekcji Tommy Hilfiger. W nadchodzącym sezonie zobaczycie zdecydowanie więcej propozycji.

kolekcja tommy hilfiger fa21 1 kolekcja tommy hilfiger fa21 2 kolekcja tommy hilfiger fa21 3 kolekcja tommy hilfiger fa21 4 kolekcja tommy hilfiger fa21 5 kolekcja tommy hilfiger fa21 6 kolekcja tommy hilfiger fa21 7 kolekcja tommy hilfiger fa21 8 kolekcja tommy hilfiger fa21 9 kolekcja tommy hilfiger fa21 10

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: