- Reklama -nike air vapormax plusnike air vapormax plus

Neighborhood i Porter przedstawiają kolekcję toreb w wojskowych barwach

Wieloletnia przyjaźń na linii Porter x Neighborhood w tym roku zaowocuje kolejnym wspólnym zestawem toreb. Będzie to kolejny kolaboracyjny projekt na tegoroczną wiosnę, tuż obok kosmetyków stworzonych z retaW.

Cała kolekcja składa się z 5 elementów, które łączy ten sam zamysł projektowy. Mamy tu na myśli odporny na ścieranie i rozdarcia materiał CORDURA. Został on zabarwiony na zielono szary odcień, który został dopełniony całymi czarnymi metkami Porter.

W skład kolekcji wchodzi duża torba Tote Bag z kilkoma wielkimi kieszeniami oraz plecak z dodatkową kieszenią od przodu. Obok nich będziemy mogli zakupić również torebkę na pasku na ramię oraz dwie małe saszetki w różnych rozmiarach. Zresztą sami zerknijcie na dołączone fotografie.

Premiera kolekcji toreb Porter x Neighborhood ustawiona jest w ich sklepie online na 8 lutego. Trzymamy kciuki za tym, żeby z czasem pojawiła się również w sklepie END.

kolekcja toreb porter x neighborhood sp22 1 kolekcja toreb porter x neighborhood sp22 2 kolekcja toreb porter x neighborhood sp22 3 kolekcja toreb porter x neighborhood sp22 4 kolekcja toreb porter x neighborhood sp22 5

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: