- Reklama -NikeNike

adidas prezentuje koszulki piłkarskie Bayern Monachium na sezon 2023/24

adidas przedstawia koszulkę piłkarską Bayernu Monachium na mecze domowe w sezonie 2023/24, świętując wyjątkowe połączenie klubu z czerwienią i bielą.

Koszulka na nowo interpretuje kultowe barwy, które reprezentują tożsamość i zaangażowanie klubu, ponownie odwiedzając archiwum i aktualizując je na sezon 2023.

Dominująca biała podstawa koszulki jest ozdobiona odważnymi ciemnoczerwonymi rękawami, co jest ukłonem w stronę pierwszego zestawu domowego noszonego przez drużynę w pierwszym sezonie klubu w najwyższej klasie rozgrywkowej Niemiec. Wnętrze kołnierza dopełnia historię projektu, zawierającą przesłanie „Rot & Weiß ein Leben lang” – przetłumaczone jako „czerwono-białe na całe życie”

koszulka pilkarska bayern monachium adidas 2023 1 koszulka pilkarska bayern monachium adidas 2023 2

Napastnik Bayernu Monachium i legenda klubu, Thomas Müller, powiedział:

„Kolory czerwony i biały towarzyszyły mi przez całe życie. Dzięki tradycyjnemu wzornictwu nowa koszulka domowa symbolizuje historię sukcesu FC Bayern Monachium”.

Wersja koszulki na boisko jest wykonana z materiałów i tekstur zapewniających uczucie chłodu, adidas HEAT.RDY jest zoptymalizowany, aby zapewnić Ci wygodę. Podczas gdy replika koszulki jest wyposażona w technologię AEROREADY, która wykorzystuje odprowadzające wilgoć lub chłonne materiały, aby zapewnić uczucie suchości ciała. Obie wersje nowej koszulki są wykonane w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu, co stanowi kontynuację zaangażowania adidas w walkę z odpadami z tworzyw sztucznych.

Nowa koszulka piłkarska Bayernu Monachium zadebiutuje na boisku w ich meczu przeciwko RB Lipsk 20 maja. A gdzie ją kupić? W sprzedaży będzie dostępna od 17 maja w sklepach FC Bayern Monachium, wybranych sklepach detalicznych adidas oraz na ich stronie internetowej.

koszulka pilkarska bayern monachium adidas 2023 3 koszulka pilkarska bayern monachium adidas 2023 4

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: