- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Puma prezentuje koszulki piłkarskie AC Milan na sezon 2022/23

Puma zaprezentowała właśnie koszulki piłkarskie drużyny AC Milan, w których włoski zespół będzie rozgrywał swoje mecze domowe w sezonie 2022/23.

Niemiecka marka przedstawia nowe trykoty nie tylko poprzez zestaw fotografii, które znajdziecie w dalszej części wpisu, ale również poprzez krótkie video.

„Nowa koszulka to połączenie mody, designu, kultury ulicznej i dziedzictwa. Koszulka składa hołd temu, co czyni Milan wyjątkowym” – powiedział Marco Mueller, PUMA Senior Head of Product Line Management Teamsport Apparel.

Aby ożywić tę koszulkę, chcieliśmy stworzyć kampanię zakorzenioną w kulturze Mediolanu. Pracowaliśmy wyłącznie z mediolańskimi artystami, talentami i twórcami, którzy wspierają klub i rozumieją, co sprawia, że ​​ten klub jest wyjątkowy w reprezentowaniu „That Milan Touch”

Nowa domowa koszulka, która jest zarówno przyszłościowa, jak i wieczna – tak jak klub, który reprezentuje. Na przedstawianej koszulce znalazła się czarna podstawa, która otacza czerwono-czarne pasy, tworząc progresywną wersję kultowej tożsamości AC Milan. Uzupełnieniem tego projektu jest włoski tricolor na mankietach i herb Mediolanu na górnej części pleców.

Nowe koszulki piłkarskie AC Milan na sezon 2022/23 kupicie w oficjalnym sklepie pod tym linkiem już od 4 lipca.

koszulki pilkarskie AC Milan Puma Sezon 2022 2023 1 koszulki pilkarskie AC Milan Puma Sezon 2022 2023 2 koszulki pilkarskie AC Milan Puma Sezon 2022 2023 3 koszulki pilkarskie AC Milan Puma Sezon 2022 2023 4 koszulki pilkarskie AC Milan Puma Sezon 2022 2023 5

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: