- Reklama -NikeNike

NemeN projektuje unikatowe koszulki piłkarskie AC Milan

Całkiem niedawno mogliście się bliżej przyjrzeć niesamowitej, wiosenno letniej kolekcji włoskiej marki NemeN. Dziś ten brand prezentuje unikatowe koszulki piłkarskie AC Milan, które oczywiście powstały na bazie trykotów Puma.

Cała wspomniana trójka zaprojektowała nie tylko koszulki meczowe, ale również odzież używaną poza piłkarskim boiskiem. Mowa tu o dwóch kurtkach, mianowicie Anthem Jacket oraz Performance Jacket, a także o dresowych spodniach Performance Pant.

Oczywiście głównym przedmiotem tego przedsięwzięcia był rezerwowy, czwarty komplet koszulek. Trykot został wykonany przy użyciu technologii ULTRAWEAVE firmy PUMA, dzięki czemu jest najlżejszą koszulką sportową tej marki. Jednak nie to jest tu najważniejsze, a rozwiązanie na jakie zdecydowali się designerzy w procesie projektowania. Efekt jaki uzyskali może przypominać zmazanie lub zmycie części czerwono czarnych pasów na dołach koszulek oraz na ramionach. Trzeba przyznać, że nie widuje się czegoś takiego codziennie.

Leonardo Fasolo, założyciel i dyrektor kreatywny NemeN, powiedział:

„Dla wieloletniego fana AC Milan, możliwość zaprojektowania tego specjalnego zestawu koszulek wraz z kolekcją premium była wymarzona szansą. Nadaliśmy klasycznym paskom AC Milan Rossoneri unikatową nutę NEMEN.

W przypadku zestawu premium chcieliśmy dać fanom coś wyjątkowego. W tej wysoce technicznej kurtce i spodniach przedstawiliśmy nasz nowo opracowany wzór szpiegowskiego kamuflażu, ręcznie barwiony przez maczanie, z najlepszych materiałów i rzemiosła, jakie Włochy mają do zaoferowania. Mamy nadzieję, że im się to spodoba”.

Nowe koszulki piłkarskie pierwsze założą dziewczyny z żeńskiej drużyny AC Milan w meczu przeciwko Empoli Ladies 3 kwietnia. Pierwsza drużyna mężczyzn założy zestaw przeciwko Bolonii dzień później. Pełna kolekcja NemeN x AC Milan x Puma zostanie udostępniona 4 kwietnia za pośrednictwem sklepu internetowego AC Milan.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: