- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Inter Mediolan kolejną drużyną, która prezentuje koszulki piłkarskie na sezon 2022/23

Z SerieA swoje koszulki zaprezentowały już drużyny Juventusu Turyn oraz AC Milan. Dziś raz jeszcze powracamy do Mediolanu by zaprezentować Wam nowe koszulki piłkarskie Interu na sezon 2022/23.

Za ich projekt odpowiadali designerzy z Nike, a efekt ich wytężonych prac poznacie nie tylko poprzez poniższe video, ale również galerię zdjęć znajdującą się w dalszej części wpisu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Inter (@inter)

Nowe koszulki Interu Mediolan zdobią charakterystyczne niebiesko-czarne pasy, które są synonimem tej włoskiej drużyny od momentu jego założenia w 1908 roku. Biegną one nie tylko po całym korpusie, ale również po rękawkach. Dochodzi do tego czarny poziomy pas w okolicach obojczyków. Tuż pod nim umieszczono herb drużyny i logo Nike Swoosh.

Prezentowany zestaw czerpie inspirację z zestawu z archiwum klubu (dokładniej z projektu z lat ’60) i zawiera słowo „Milano” po wewnętrznej stronie kołnierza.

Piłkarze zdążyli już w nich zadebiutować 12 lipca w meczu przeciwko Lugano. Co ciekawe, kibice mogli zauważyć, że na przodzie pojawiło się logo nowego sponsora – Digitalbits.

Nowe koszulki piłkarskie Inter Mediolan możecie już kupić w oficjalnym sklepie Nike pod tym linkiem.

koszulki pilkarskie inter mediolan 2022 23

koszulki pilkarskie inter mediolan 2022 2023 0

LINK DO SKLEPU

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: