- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylSneakersNadchodzi kolaboracyjny projekt Levi's x New Balance 992

Nadchodzi kolaboracyjny projekt Levi’s x New Balance 992

Wychodzi na to, że przyjaźń na linii Levi’s x New Balance ma się bardzo dobrze. Obie strony pracowały wcześniej przy wspólnych projektach New Balance 327 i New Balance 1300. Tym razem cementują swoją znajomość nowym wydaniem New Balance 992.

Firmy w dwóch różnych stron Ameryki, New Balance z Bostonu i Levi’s z San Francisco, wzięły na warsztat jedną z najpopularniejszych sylwetek tego roku.

NB992, bo o niej tu mowa, nadchodzi w bardzo ascetycznej wersji kolorystycznej. Przedsięwzięcie bazuje jedynie na odcieniach szarości. Jedyną rozrywką jest kultowa metka Levi’s Red Tab, którą umieścili przy bocznej eNce. Wyjątkowość tego wydania ujęta jest w doborze materiałów, ponieważ miejsca, w których zazwyczaj widujemy siateczkę zostały wykonane z jasnoszarego denimu. Z kolei pozostałe panele wykonano z rozmaitych odmian zamszu, od całkiem gładkiego po ten włochaty. Wszystko to ma spoczywać na kremowo szarej podeszwie, co zresztą możecie sami zauważyć na poniżej dołączonych fotografiach.

Kropką nad mają być czerwone wkładki z napisem „Levi’s for Feet”. Oczywiście buty pojawią się specjalnie przygotowanym na tę okazję pudle.

Jeśli chodzi o szczegóły związane z premiera butów Levi’s x New Balance 992 to wszystko jest jeszcze owiane tajemnicą. Jak tylko dowiemy się czegoś nowego to od razu damy Wam znać.

Levis x New Balance 992 1 Levis x New Balance 992 2

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: