To już kolejna kolaboracja pomiędzy Liberty London a Nike Sportswear. Ponadto przyzwyczailiśmy się do wysokiego poziomu obu „instytucji”, dlatego nie dziwi nas fakt, że poniższa kolekcja zatytułowana jako Cameo robi naprawdę dobrą robotę!

Przede wszystkim znajdziemy tutaj ciekawa ubrania a skoro w projekt zaangażowana jest ekipa z Liberty London to oczywistym jest, że postawiono na wysokiej jakości materiały i ciekawe wzory. Do wyboru mamy dwie pary sportowych spodni oraz kurtkę typu kangurka. Każdy element garderoby wyposażono w grafikę imitującą kwiaty. Jednak na tym nie koniec zabawy. Do całości dorzucono jeszcze m.in. model Nike Air Force 1 Hi, Nike Air Thea oraz Cortez.

Wybranych produktów szukajcie na oficjalnej stronie internetowej Liberty London. Premierę wyznaczono na 19 stycznia.

nike-liberty-wmns-cameo-collection-02 nike-liberty-wmns-cameo-collection-03 nike-liberty-wmns-cameo-collection-04 nike-liberty-wmns-cameo-collection-05 nike-liberty-wmns-cameo-collection-06 nike-liberty-wmns-cameo-collection-07 nike-liberty-wmns-cameo-collection-08 nike-liberty-wmns-cameo-collection-09 nike-liberty-wmns-cameo-collection-10

Reklama
air jordan