- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Tak prezentuje się wspólna kolekcja Aime Leon Dore x New Balance

O kolaboracyjnym przedsięwzięciu Aime Leon Dore z ekipą New Balance pisaliśmy przy okazji prezentacji butów New Balance 991, oczywiście ich wspólnego projektu.

Oprócz samych butów na sklepowych półkach pojawi się również dodatkowa kolekcja odzieży. W ramach promocji obie ekipy stworzyły nie tylko krótkie video, które widzicie poniżej, ale również serię studyjnych fotografii.

Co ciekawe, video powstało w Anglii i przedstawia grupę znajomych wybierających się na mecz piłkarski, a w tle słyszymy podkład kultowego kawałka Mobb Deep. Z kolei w lookbooku w rolę modela wcielił się zawodnik Arsenalu – Bukayo Saka.

Przechodząc już do samej kolekcji to w sprzedaży pojawi się sporo arcyciekawych propozycji.

Będą to między innymi koszulki wzorowane swoim designem na koszulkach piłkarskich, szorty oraz szaliki. Obok tego zobaczymy zestawy dresowe z rozmaitymi typami bluz, polary oraz kurtka parka. Mało tego, w ofercie znalazły się jeszcze koszulki polo, czapki z daszkiem i bucket hat, a nawet torby treningowe.

Zapoznajcie się z najnowszą kolekcją New Balance x Aime Leon Dore poprzez poniższa galerię. Drop w ich sklepie internetowym odbędzie się już za chwilę, bo 3 czerwca.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: