- Reklama -NIkeNIke

A.P.C. wypuszcza wspólną kolekcję z kalifornijskim butikiem RTH

Francuskie A.P.C. w ramach swojego programu „INTERACTION” ostatnio przedstawiło wspólną kolekcję z japońskim domem mody sacai. W tym miesiącu Jean Touitou, założyciel paryskiej marki, przedstawia efekty współpracy z butikiem RTH.

RTH to kalifornijski sklep znany z jedynego w swoim rodzaju asortymentu dżinsów, wyrobów skórzanych i ceramiki, których kuratorem jest René Holguin. Jean i Judith Touitou byli od dawna fanami RTH i zaprzyjaźnili się z René, co doprowadziło do bardzo naturalnej interakcji z RTH dostępnej zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. ⠀

Ich wspólna kolekcja często porusza się wokół dwóch motywów kluczowych dla procesu twórczego Holguina: znaku pokoju i frazy „Somos Iguales” (z hiszpańskiego „Jesteśmy równi” lub „Jesteśmy tacy sami”).

Pośród nowości znajdziemy zarówno propozycje dla kobiet, jak i mężczyzn. Będą to między innymi rozmaite koszule i wariacje na ich temat, bluzy, jak również koszulki. Do tego zestawu dochodzą rzecz jasna jeansowe spodnie oraz takie dodatki jak buty, kapelusze i rozmaite torby.

Owoce współpracy na linii A.P.C. x RTH, z którymi możecie się zapoznać poprzez poniższe fotografie, znajdziecie w ich sklepie online już od 8 kwietnia.

lookbook apc x rth ss21 1 lookbook apc x rth ss21 2 lookbook apc x rth ss21 3 lookbook apc x rth ss21 4 lookbook apc x rth ss21 5 lookbook apc x rth ss21 6 lookbook apc x rth ss21 7 lookbook apc x rth ss21 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIkeNIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: