- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Awake NY odsłania karty i przedstawia rozbudowaną wiosenną kolekcję

Ostatni raz o marce Awake NY pisaliśmy zaledwie kilka di temu ujawniając ich kolaboracyjne projekty butów Asics Gel-Lyte III. Dziś powracamy do tej nowojorskiej marki, ponieważ Angelo Baque (założyciel brandu) postanowił odsłonić karty i przedstawić nam rozbudowaną wiosenną kolekcję.

Na tych kilkudziesięciu studyjnych fotografiach sprawdzicie ich ofertę na najbliższe tygodnie. Znajdziecie tu coś na chłodne wieczory jak chociażby bluzy z kapturem i dopasowane do nich spodnie dresowe, a także bardzo ciekawy polar z wieżami World Trade Center, które tragicznie runęły po ataku terrorystycznym. Dochodzą do tego koszule na krótki rękaw, na których znajdziemy wyszywane ogromne wzory kojarzące się z chustami i bandanami. Następnie Waszą uwagę przykują dwa powtarzające się motywy, wzór w lamparcie cętki w kolorach, które nie występują w naturze, a także wzór w gwiazdy pokrywające całą powierzchnie danej odzieży. Przy tym drugim mowa o czapkach, szortach oraz bluzach.

Oczywiście to jedynie kilka z proponowanych opcji, więc na spokojnie zapoznajcie się z dołączoną galerią zdjęć.

Jeśli coś Wam wpadnie w oko z wiosennej kolekcji Awake NY to szukajcie nowości w ich sklepie online. Pierwszy drop odbędzie się 4 maja, drugi chwilę później, bo 13 maja.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: