- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Awake NY wypuszcza debiutancką kolekcję z Lacoste

Nowojorski brand Awake NY po sneakersowych kolaboracjach z Asics, Vans oraz Reebok, teraz powiększa portfolio swoich partnerów o markę Lacoste. W dalszej części wpisu znajdziecie galerię zdjęć z ich wspólnymi projektami.

Angelo Baque, założyciel brandu z Wielkiego Jabłka, wybrał do tego przedsięwzięcia absolutne podstawy i produkty, z których znana jest francuska marka. Dwunastoczęściowa kolekcja składa hołd Paryżowi i Nowym Jorku, miastom, z którego pochodzą obie wspomniane wyżej marki.

„Współpraca z Lacoste dała nam możliwość zrobienia czegoś nieoczekiwanego”, powiedział Baque o opisywanej kolaboracji. „Ich estetyka Preppy bardzo różni się od naszej. Dostęp do archiwów i zanurzenie się w dziedzictwie Lacoste naprawdę zainspirowało nas do stworzenia czegoś, co jest zarówno wszechstronne, jak i funkcjonalne. Dowolne dwie sztuki z kolekcji można ze sobą łączyć w fajny zestaw.”

W kolekcji znajdziemy chociażby czapki z daszkiem, koszulki i polówki na krótki rękaw. W ich towarzystwie pojawią się jeszcze dresowe spodnie, bluzy oraz kardigan w kratę.

Wspomniane wcześniej propozycje bazują na bieli i czerni, które zostały uzupełnione o kolor niebieski, czerwony i zielony. Poszczególne propozycje zostały ozdobione na dwa sposoby. Pierwsza opcja to wielki krokodyl zamknięty w okręgu z nazwami obu firm. Z kolei drugi to litera A, w którą wkomponowano małego krokodyla, czyli znak rozpoznawczy francuskiej marki.

Premiera wspólnej kolekcji Awake x Lacoste została ustawiona na 26 stycznia. Zatem macie niewiele czasu by zapoznać się z poniższą galerią. Jeśli chodzi o jej dostępność to będzie do powinięcia ze sklepu online ekipy z NY lub ze strony internetowej francuskiego brandu.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: