- Reklama -NikeNike

BAPE przedstawia swoje nowości na druga połowę 2023 roku

Japońska marka BAPE, jedna z najbardziej rozpoznawalnych streetwearowych marek z Kraju Kwitnącej Wiśni, powraca do nas wraz ze swoją jesienno zimową kolekcję na druga połowę 2023 roku.

A Bathing Ape postanowiło zaprezentować swoje nadchodzące propozycje poprzez zestaw studyjnych fotografii, które znajdziecie w dalszej części wpisu. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją, która przecina przeszłość, teraźniejszość i przyszłość marki świętującej swoje 30-lecie.

Nadchodząca kolekcja została zamknięta w 9 koncepcjach.

W ramach zestawu „Bape Legacy” zobaczymy elementy z lat ’90, jaki z początku wieku. Najpopularniejsze pozycje w archiwum zostały unowocześnione i przedstawione na nowo. Następnie mamy pakiet „Collage Classic” z propozycjami inspirowanymi kulturą i strojami sportowymi z uczelni z lat 90-tych. Zgodnie z nazwą „Outdoor” zestaw przedstawia odzież techniczną oraz trekkingową. Seria „Sports Mania” łączy modę hip-hopową z Zachodniego Wybrzeża z tożsamością BAPE. Pakiet „HIP HOP”, nawiązujący do muzyki będącej jednym z korzeni japońskiej marki, to nowoczesna aktualizacja stylu inspirowanego muzyką lat 90. i 2000. Następnie mamy mini kolekcję „Graff Uniform”, która jest sublimacją grafiki rysowanej na myśliwcach. „Denim painter” inspirowana amerykańskim malarzem Jacksonem Pollackiem bazuje na denimowym monogramie. I na koniec mamy „Bape Core” zawierającą podstawowe propozycje, które można nosić na co dzień.

Premiera jesienno zimowej kolekcji BAPE ustawiona jest w ich sklepach stacjonarnych oraz online na 8 lipca.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: