- Reklama -NikeNike

Studyjny lookbook BAPE: tak prezentuje się ich jesienno zimowa kolekcja

BAPE, globalna marka streetwearowa, wprowadziła na rynek swoją kolekcję na jesień i zimę 2024 roku. Kolekcja, zatytułowana „Subculture Aesthetic”, czerpie inspiracje z hip-hopu, kultury imprezowej i nowej popkultury.

Nowe style, takie jak Marbling Camo, łączą klasyczne ABC CAMO z efektem marmuru, nadając kolekcji świeżości. Wśród ikonicznych modeli znajdziemy Shark Parka, klasyczną Snowboard Jacket i Oversized Garment Dye Sweatpants w intensywnych kolorach.

Inne elementy, jak kurtka puchowa, dres i denim, zdobi wzór Lux Sport, inspirowany japońską techniką tatuażu „Wabori”. Grafiki z japońskim psem stróżującym „Komainu” i kwiatem piwonii „Botan” pojawiają się na Shark Full Zip Hoodie, świętującym 20. rocznicę. Kolekcja zawiera również klasyczne 1st CAMO w nowoczesnych tkaninach i militarnych elementach jak Kimono Jacket i MA-1.

Druga część kolekcji, „Campus Life”, oddaje klimat Y2K z akademickim stylem, w którym dominują bluzy, spodnie dresowe i lekkie kurtki. Zarówno w modzie męskiej, jak i damskiej, ikoniczne motywy BAPE przewijają się przez podstawowe elementy garderoby.

Nowości od A Bathing Ape znajdziecie u nich na stronie internetowej oraz u wybranych detalistów.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: