- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook BBC z retro inspiracjami (Jesień 2017)

Lookbook BBC z retro inspiracjami (Jesień 2017)

Trzeba przyznać, że ostatnie miesiące dla ekipy Billionaire Boys Club to w zasadzie nieustanna praca. W sumie od stycznia tego roku, wychodzą systematycznie co miesiąc nowe materiały promocyjne. W czerwcu były to aż dwie kolekcje odzieżowe a w lipcu doszły kolejne dwie europejskiego oddziału.

Natomiast teraz przyszedł czas na kolejny lookbook w formie zdjęć, który także nawiązuje do jesiennej kolekcji na ten rok. Jeśli chodzi o miejsce na plener to zdecydowano się wybrać na łono natury. Ten piękny krajobraz świetnie podkreśla wybrane elementy garderoby.

Przyszykowano dla nas ciekawy czerwonych coach jacket oraz bejsbolówkę wyposażoną w butelkową zieleń. Do tego dochodzi denim z naszywkami, kilka wariantów hoodie i t-shirów a także krótkie spodenki czy denim pokryty popularnym motywem kamuflażu. Uzupełnieniem stawki są crewnecki.

Jak sami widzicie jest tego naprawdę sporo. Dlatego po więcej informacji odsyłamy Was do źródła, czyli na oficjalną stronę internetową Billionaire Boys Club.

Lookbook BBC z retro inspiracjami Jesien 20171 Lookbook BBC z retro inspiracjami Jesien 20172 Lookbook BBC z retro inspiracjami Jesien 20173 Lookbook BBC z retro inspiracjami Jesien 20174 Lookbook BBC z retro inspiracjami Jesien 20175 Lookbook BBC z retro inspiracjami Jesien 20176 Lookbook BBC z retro inspiracjami Jesien 20177 Lookbook BBC z retro inspiracjami Jesien 20178 Lookbook BBC z retro inspiracjami Jesien 20179

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: