- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Black Scale (Wiosna 2017) | Video

Lookbook Black Scale (Wiosna 2017) | Video

W połowie lutego prezentowaliśmy Wam pełny lookbook w formie zdjęć świetnej marki Black Scale. Dzisiaj dorzucamy do tego klimatyczną video-zajawką, na której zobaczycie bardzo dobre sceny, ciuchy oraz będziecie mieli okazję posłuchać odpowiedniej muzyki.

Natomiast, jeśli chodzi o asortyment to oczywiście całość pozostaje bez zmian. Przede wszystkim duży nacisk położono na t-shirty, które dostępne są w kilkunastu wariantach kolorystycznych i graficznych. Nie zabraknie prowokacyjnych sloganów jak np. God Diablo czy Good for nothing. Co do zestawień barw to dominuje biel, czerń i odcień szarości, ale nie zabraknie między innymi autorskiej wersji kamuflażu z „postrzępieniami”. Oprócz koszulek, do wyboru mamy longsleeve’y, crewnecki oraz koszule z długim rękawem. Na wyróżnienie zasługują także kurtki jak na przykład klasyczny coach jacket, ale nie można pominąć również wydania camo. Uzupełnieniem stawki są akcesoria: czapki, szaliki, torby czy portfele.

Jak sami widzicie jest tego naprawdę dużo, dlatego w celu zapoznania się z całą ofertą, odsyłamy Was do Black Scale. Udanych zakupów!

[youtube ecn1JxShLY8 750 650]

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: