- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Butter Goods zapoznaje nas z następną partią nowości na czwarty kwartał bieżącego roku

Butter Goods zamyka właśnie rok swoim ostatnim zestawem nowości, a dokładniej drugim dropem kolekcji na czwarty kwartał 2021. Skoro widzieliście pierwszą partię propozycji to koniecznie obadajcie poniższą kontynuację.

Na wstępie zaznaczymy, że czwarty kwartał w Australii, skąd pochodzi ten streetwearowy brand, to sezon letni. Po drugiej stronie globu pory roku są na odwrót w porównaniu z tym co mamy w Europie.

Zatem pośród nowości nie zobaczymy grubych kurtek, a raczej coś zdecydowanie lżejszego. Na sklepowych półkach pojawią się trzy rodzaje krótkich spodenek, które możemy zestawić z aż 7 wzorami t-shirtów, a do tego każdy z nich pojawia się w kilku wersjach kolorystycznych. Motywy graficzne z koszulek przewijają się w kolekcji raz jeszcze, chodzi o bluzy z kapturem oraz czapki z daszkiem.

Oprócz wymienionych propozycji w ofercie znalazło się jeszcze miejsce na długie spodnie, lekkie kurtki rozpinane pod szyją, dzianinową kamizelkę oraz dodatki w postaci akrylowych czapek i bucket hatów. Warto jeszcze zwrócić uwagę na kilka pozycji, które wykorzystują wzór płomieni – od razu przenosimy się w czasie do lat ’00!

Premiera kolejnej partii nowości od Butter Goods przewidziana jest na 12 grudnia. Zakupy będziecie mogli zrobić poprzez ich sklep online lub poprzez któregoś z detalistów.

- Reklama -SnipesSnipes

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: