- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearLookbook Carhartt WIP & Pelago Bicycles (Jesień 2016)

Lookbook Carhartt WIP & Pelago Bicycles (Jesień 2016)

Carhatt WIP to nie tylko odzież, ale wiele różnych projektów, często nawet nie związanych z marką. Wspominaliśmy o tym opisując ich historię w jednym z naszych artykułów.

Dziś przedstawimy właśnie jeden z takich projektów, który powstał z ekipą Pelago Bicycles. Kolaboracja bazuje oczywiście na rowerze, który został zaprojektowany by przewieźć Cię z punktu A do punktu B. Został on zabarwiony na kolor zgniło zielony, co jest odniesieniem do skrzynki z narzędziami, co oczywiście mocno wiąże się z odzieżą roboczą Carhartt.

Do tego dochodzi torba zaprojektowana przez Mission Workshop, którą możemy umieścić na przednim bagażniku. Oczywiście nie mogło zabraknąć zestawu odzieży. W kolekcji znajdziemy koszulkę, kurtkę, a także czapkę z daszkiem i zimówkę.

Widoczne tu nowości powinny pojawić się jako część jesiennej kolekcji, a w sklepach zobaczymy ją od 11 sierpnia.

Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-1 Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-2 Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-3 Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-4 Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-5 Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-6 Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-7 Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-8 Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-9 Lookbook Carhartt WIP and Pelago Bicycles (Jesien 2016)-10

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: