- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSneakersLookbook z kolaboracyjną kolekcją Diamond Supply Co. x PUMA

Lookbook z kolaboracyjną kolekcją Diamond Supply Co. x PUMA

Kilkuletnia znajomość marek Diamond Supply Co. oraz Puma została właśnie scementowana nową kolekcją, z którą zapoznacie się poprzez zdjęcia znajdujące się w dalszej części wpisu.

Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam dokładne zdjęcia butów Puma Cali-0 oraz Suede, które są wiodącymi pozycjami w tym przedsięwzięciu. Oprócz nich zobaczymy jeszcze model Puma Clyde oraz kolekcję odzieży. Głównym motywem przewodnim kolekcji jest „California Dreaming”, więc mamy sporo inspiracji wylegiwaniem się nad basenem czy jazdą na desce.

Nicholas Tershay (znany jako Nick Diamond), czyli założyciel marki powstałej w 1998 roku sięga po swój ulubiony i charakterystyczny dla marki kolor – Tiffany Blue i łączy go z bielą oraz czernią. Wspomniane kolory zostają wykorzystane na rozpinanych bluzach, t-shirtach oraz szortach. Do tego dochodzą bluzy z kapturem na krótki rękaw oraz zwykłe crewnecki. Spora część kolekcji, zarówno buty jak i odzież, korzysta z modnej obecnie techniki tie-dye.

Kolekcja Diamond Supply Co. x PUMA pojawi się w sprzedaży już 25 maja.

lookbook Diamond Supply Co x PUMA 1 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 2 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 3 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 4 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 5 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 6 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 7 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 8 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 9 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 10 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 11 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 12 lookbook Diamond Supply Co x PUMA 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: