- Reklama -NikeNike

Duet END x A Bathing Ape wybrał się na kręgielnię

Duet END x A Bathing Ape pierwszy raz w historii łączy siły we wspólnym projekcie. Rezultatem wymiany koncepcji pomiędzy brytyjskim sklepem a legendarnym brandem BAPE z Ura-Hara, jest 7-częściowa kolekcję inspirowana grą w kręgle.

Od samego początku dzielności japońska marka bardzo ceni sobie vintage Americanę, a jej charakterystyczne kody stylistyczne stanowią integralną część tożsamości tej streetwearowej marki.

Oczywiście kluczowym elementem tego przedsięwzięcia jest inspirowana latami 50-tymi koszulka do gry w kręgle, która jest w kolorze złamanej bieli i kolorze bordowym, a po obu stronach ozdobiona jest indywidualnymi nadrukami. Tuż obok pojawia się kurtka uniwersytecka, z dwukolorową, wełniano-skórzaną konstrukcją i dużą grafiką inspirowaną kręglami na plecach. Zabawa trwa również na koszulkach, na których nadrukowano wszystko, od kul do kręgli i kręgli po rok założenia marki Ura-Hara.

Na tym jednak nie poprzestano, a obie strony projektują również kultowe buty BAPESTA, które swoim designem i układem kolorystycznym przypominają charakterystyczne buty noszone na kręgielniach.

Premiera prezentowanej kolekcji END x A Bathing Ape “Bowling” odbędzie się już 3 grudnia poprzez ich sklep online.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: