Przenosimy się do Los Angeles, gdzie tamtejszy brand Fucking Awesome zapowiada swoją wiosenną kolekcję. Kluczowe propozycje znalazły się w lookbooku, z którego zdjęcia wklejamy tuż pod tym tekstem.
Kalifornijska marka zaserwuje nam szereg propozycji, które bazują na wywrotowej wrażliwości jej współzałożyciela Jasona Dilla.
Na sklepowych półkach pojawią się świeża odzież wierzchnia, jak chociażby lekka pikowaną kurtka czy katany. Do tego dochodzą dzianiny, w tym kudłaty sweter oraz kardigan. Ciekawym elementem kolekcji są koszule na krótki rękaw wykonane… ze skóry. Rzecz jasna nie braknie podstaw, jak koszulki z grafikami i napisami, jak również bluz z podobnymi motywami.
Premiera wiosennej kolekcji Fucking Awesome ustawiona jest na 22 lutego bieżącego roku. Po nowości możecie się udać do ich sklepu online, ale w pierwszej kolejności zapoznajcie się z poniższą galerią.