- Reklama -The Illest Instagram
Strona głównaStylTechwearHaven przedstawia kolekcję z innowacyjnego materiału Schoeller Dryskin

Haven przedstawia kolekcję z innowacyjnego materiału Schoeller Dryskin

Jeśli chodzi o marki własne to kanadyjski sklep HAVEN ma jedną z najsolidniejszych linii ze wszystkich sklepów na świecie. Dziś powracają do nas ze specjalną kolekcją z innowacyjnego materiału Schoeller Dryskin.

Wyprodukowany w Szwajcarii materiał znany jest ze swojej wysokiej odporności na wiatr i wodę, ochrony przed promieniowaniem UV i oddychalności. Dzięki tym właściwościom jest najczęściej używany do tworzenia odzieży do wymagających zajęć na świeżym powietrzu.

To było tylko kwestia czasu aż sięgną po niego projektanci kanadyjskiej marki. Efekty ich wielotygodniowych prac możecie podziwiać na poniższymi lookbooku. Zaprojektowali oni mini kolekcję składającą się z trzech elementów. Mowa o Chinook Anorak, czyli lekkiej kurtce zakładanej przez głowę, z kapturem i rozpięciem pod szyją. Drugim elementem w kolekcji są spodnie Solo Pant z prostokątnymi kieszeniami oraz paskami do regulacji ściągaczy. Dopełnieniem kolekcji są szorty Haven Solo na cieplejsze wiosenne dni. Całość utrzymana jest w ciemnoszarej kolorystyce.

Sprawdźcie na poniższych zdjęciach jak wygląda cała kolekcja HAVEN Schoeller Dryskin i jeśli coś wpadnie w oko to udajcie się do ich sklepu online.

lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 1 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 2 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 3 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 4 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 5 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 6 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 7 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 8 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 9 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 10 lookbook haven Schoeller Dryskin ss21 11

- Reklama -The Illest Instagram

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: