- REKLAMA -nike wyprzedaznike wyprzedaz

Oto katalogowe zdjęcia z jesienną kolekcją KITH

Nowojorski brand KITH po kolaboracjach z Russell Athletic oraz Wilson powraca do nas z czym jeszcze ciekawszym. Na ekranach Waszych urządzeń widzicie właśnie zdjęcia katalogowe prezentujące ich propozycje na sezon jesienny bieżącego roku.

Ronnie Fieg i projektanci jego marki zaserwują nam w nadchodzących tygodniach szereg dojrzałych i dobrze skrojonych propozycji. Będą to między innymi płaszcze, polary, kurtki baseballówki, jak również puchowe kurtki. Zarzucimy je na nowe koszule, bluzy, również na te z kapturem czy longsleeve’y. Oczywiście to tylko ułamek ich całej jesiennej kolekcji, ale możemy zobaczyć w jakim kierunku podąża nowojorski brand.

Paleta barw (widać ją zresztą na bokach zdjęć), na którą zdecydowali się projektanci obejmuje w głównej mierze odcienie beżu, brązów oraz szarości. Towarzyszą im pastelowe odcienie różu i błękitu, jak również granat i kolor bordowy. Mamy zatem spokojne i typowo jesienne barwy.

Nowości z jesiennej kolekcji KITH będziecie mogli zgarnąć z ich europejskiego sklepu online, ale najpierw zapoznajcie się z poniższym katalogiem.

- REKLAMA -yeezy bost 700yeezy bost 700

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: