- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylStreetwearOto lookbook ze wspólną kolekcją KITH x BMW

Oto lookbook ze wspólną kolekcją KITH x BMW

Pamiętacie jak w zeszłym roku Teddy Santis stworzył specjalne wydanie samochodu Porsche 911 „ALD 964”, a następnie wydał okazjonalną kolaboracyjną kolekcję w swoim Aime Leon Dore? W tym roku projekt powielił Ronnie Fieg. Najpierw przedstawił nowe samochody BMW M3 i M4, a teraz przedstawia wyjątkową kolekcję odzieży KITH, z którą zapoznacie się poprzez ten wpis.

Nowojorski brand serwuje niemalże 100 propozycji (dokładnie 94) by uczcić wielkie przedsięwzięcie z BMW. Znajdziemy tu niemalże wszystko, od szlafroka po wysokiej jakości koledżówki i bomberki, od koszulek po kardigany i bluzy. Uzupełnieniem mają być czapki z daszkiem i szaliki. Całości towarzyszy zestaw akcesoriów i pakiet wyposażenia domu, w tym parasol, poduszki i kubki. Dochodzi do tego wyposażenie samochodu, takie jak niestandardowe nakrętki na wentyle czy ramki na tablice rejestracyjne. Wszystko oczywiście odpowiednio zabarwione i obrandowane by nawiązywać do wspomnianej współpracy na linii Kith x BMW.

Premiera kolekcji ma się odbyć w ich sklepie online już 23 października, a do tego czasu zapoznajcie się z poniższą galerią zdjęć.

lookbook kith x bmw 1 lookbook kith x bmw 2 lookbook kith x bmw 3 lookbook kith x bmw 4 lookbook kith x bmw 5 lookbook kith x bmw 6 lookbook kith x bmw 7 lookbook kith x bmw 8 lookbook kith x bmw 9 lookbook kith x bmw 10 lookbook kith x bmw 11 lookbook kith x bmw 12 lookbook kith x bmw 13

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: