- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylMenswearOto lookbook Levi’s Vintage Clothing roboczo nazwany „Acid House, Remastered”

Oto lookbook Levi’s Vintage Clothing roboczo nazwany „Acid House, Remastered”

Poprzednim razem Levi’s Vintage Clothing przeniosło się w czasie do lat ’80 i sięgało po inspirację do sceny punkowej. Na potrzeby nadchodzącego sezonu ponownie poruszamy się po latach ’80, ale tym razem przenosimy się ze Stanów do Anglii.

W tamtejszym Manchesterze pod koniec lat osiemdziesiątych alternatywny rock zderzył się z kulturą dance. Młode zespoły indie, zainspirowane didżejami tworzącymi acid house dla rozwijającej się sceny klubowej, poprosiły tych samych didżejów o współpracę przy ich nagraniach. Rezultatem była mocna mieszanka tanecznych rytmów i melodyjnego retro-popu. Ten świeży dźwięk – zdefiniowany przez powolne uderzenia, brzęczące gitary, psychodeliczne zawirowania i popowe refreny – stworzył zupełnie nową scenę.

Wraz z ewolucją brzmienia Manchesteru zmieniał się jego charakterystyczny styl. Dzieciaki zaczęły kupować stare dzwony Levi’s z lat 70-tych i nosić je za duże, aby wyróżniać się z tłumu. Wkrótce workowate dżinsy i jaskrawe kolory były modne na lokalnych imprezach rave czy bibach w opuszczonych magazynach. Acid House zostawił trwały ślad. Jego dziedzictwo wciąż żyje – w kulturze rave, w nowoczesnym designie i w najnowszej kolekcji Levi’s Vintage Clothing, z którą zapoznacie się poprzez poniższe zdjęcia.

Sezon wiosenno letni przynosi nam kolekcję „Loose Fix” (Tą samą nazwę nosiła płyta Happy Mondays ’12 z 1991 roku). Prezentowany zestaw nowości oddaje estetykę i energię tej legendarnej sceny w całej linii odzieży. Projektanci amerykańskiej marki przynoszą nam mieszankę szerokich koszulek i chinosów w stylu lat 80-tych. Do tego dochodzą przerozmiarowane anoraki, topy oraz odzież sportowa w stylu vintage z archiwów Levi’s.

Zatem zapoznajcie się na spokojnie z poniższym katalogiem, a nowości od Levi’s Vintage Clothing szukajcie w ich sklepie online.

Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 2 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 3 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 4 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 5 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 6 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 8 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 9 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 10 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 11 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 13 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 14 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 15 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 16 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 17 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 18 Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 19

Lookbook Levis Vintage Clothing ss21 7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: