- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey
Strona głównaStylStreetwearmaharishi w kolekcji „Maha Tailor Shop” nawiązuje do lat '60

maharishi w kolekcji „Maha Tailor Shop” nawiązuje do lat ’60

Brytyjskie maharishi, które jest jednym z lepszych brandów jeśli chodzi o militarną stylistykę, powraca do nas z kolejną nową kolekcją. Przed Wami lookbook z nowościami „Maha Tailor Shop”.

Brytyjska marka sięga do wojny w Wietnamie, gdzie przerzucono 400 tysięcy amerykańskich żołnierzy. Niestety ich mundury nie były przystosowane w pełni do tamtejszego klimatu, więc szukali modyfikacji, aby były bardziej odpowiednie.

Oryginalna bawełniana satyna z lat 60-tych została odtworzona z przędzy organicznej i wykorzystana do stworzenia wiernych reprodukcji i zmodyfikowanych wersji mundurów Utility, a także do stworzenia inspirowanych Wschodem sylwetek przy użyciu zapasów wojskowych ubrań i wykończeń.

Zestawy Utility oraz Jungle oferowane są w wersjach Poplin i Cotton Sateen w oryginalnym kolorze OG-107 Olive, jak również w kolorze czarnym, który nawiązywał do specjalnych oddziałów poruszających się w nocy.

Do kupienia są koszule na krótki rękaw, szorty i spodnie bojówki. Obok tego pojawiają się bluzy, koszulki i szereg akcesoriów.

Nowości maharishi „Maha Tailor Shop” znajdziecie w ich sklepie online. Zanim się tam wybierzecie to sprawdźcie poniższa galerię zdjęć.

lookbook maharishi Maha tailor shop 1 lookbook maharishi Maha tailor shop 2 lookbook maharishi Maha tailor shop 3 lookbook maharishi Maha tailor shop 4 lookbook maharishi Maha tailor shop 5 lookbook maharishi Maha tailor shop 6 lookbook maharishi Maha tailor shop 7 lookbook maharishi Maha tailor shop 8 lookbook maharishi Maha tailor shop 9 lookbook maharishi Maha tailor shop 10 lookbook maharishi Maha tailor shop 11 lookbook maharishi Maha tailor shop 12 lookbook maharishi Maha tailor shop 13 lookbook maharishi Maha tailor shop 14 lookbook maharishi Maha tailor shop 15

- Reklama -NIKE FLEECE
- Reklama -Air Jordan 1 Low Neutral Grey

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: