- Reklama -NikeNike
Strona głównaLifestyleAkcesoriaLookbook „Isolation” przedstawia kolekcję biżuterię MAPLE

Lookbook „Isolation” przedstawia kolekcję biżuterię MAPLE

Po zaprezentowaniu kilka tygodni temu edytorialu z wiosenno letnią kolekcją, kanadyjski brand MAPLE powraca do nas z lookbookiem zatytułowanym „Isolation”, który prezentuje kolejną porcję biżuterii.

Seria fotografii została zrobiona przez wieloletniego współpracownika marki, Matsa Schrama, a powstała w jego apartamencie w Vancouver. Na zdjęciach zobaczycie złote i srebrne propozycje biżuterii, w tym masywne pierścienie, grawerowane wisiorki i dziwaczne łańcuchy, w towarzystwie kwiatów, liści, aksamitnych tkanin i rzeźb. Poszczególne złote propozycje można zamówić z 9k, 14k lub 18k złotem.

Na spokojnie zapoznajcie się z poniższym zestawem zdjęć z nowościami MAPLE i jak coś wpadnie Wam w oko to kupicie to w ich sklepie online. W Europie ich biżuterię kupicie między innymi w sklepie END Clothing.

lookbook maple isolation ss20 1 lookbook maple isolation ss20 2 lookbook maple isolation ss20 3 lookbook maple isolation ss20 4 lookbook maple isolation ss20 5 lookbook maple isolation ss20 6 lookbook maple isolation ss20 7 lookbook maple isolation ss20 8 lookbook maple isolation ss20 9 lookbook maple isolation ss20 10 lookbook maple isolation ss20 11 lookbook maple isolation ss20 12

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: