- Reklama -NIke Air MaxNIke Air Max
Strona głównaStylStreetwearLookbook Modest South Wear (Jesień / Zima 2013)

Lookbook Modest South Wear (Jesień / Zima 2013)

Modest South Wear to marka, którą interesujemy się już od pewnego czasu, a w zasadzie od kwietnia tego roku, gdy mieliśmy okazję sprawdzić ich stoisko na targach Swag Show Silesia vol. 2 (kto jeszcze nie wie o co chodzi, niech sprawdzi naszą relację).

Ponadto dzisiaj jest dobra okazja, by nieco więcej napisać o tej firmie, bowiem w sieci pojawił się lookbook z jesienno-zimową kolekcją, noszącą nazwę Revival. Trzeba przyznać, że zdjęcia utrzymane są w naprawdę niezłym klimacie – wykonano je kilka dobrych miesięcy temu, ponieważ widać już śnieg. Dzięki temu, możemy być pewni, że ten najnowszy asortyment raczej odnajdzie się w nieco zimniejszym okresie.

Przede wszystkim znajdziemy tutaj ciekawe i solidnie wyglądające kurtki, a także puchowe bezrękawniki. Do tego dochodzą rozpinane bluzy z kapturem, a także te bez zapięcia. Uzupełnieniem jest coś na wzór bejsbolówki.

Natomiast, więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Modest South Wear – tam oczywiście możecie kupić poniższe ciuchy.

1 2 3 4 6 7 8 9 10

 

Pozostałe zdjęcia pochodzą z video-zajawki tego jesienno-zimowego zestawu odzieżowego. Już niebawem na naszej stronie pojawi się filmik, także trzymajcie rękę na pulsie!

raw NB x MSW.Still002 selectaz selectaz.Still005 selectaz.Still006 selectaz.Still007 selectaz.Still008 selectaz.Still009 selectaz.Still011 selectaz.Still010 www.Still001

- Reklama -Nike Air Force 1
- Reklama -NIke Air Force 1

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: