- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

nanamica przedstawia studyjny lookbook z jesienno zimową kolekcją

Po tym jak zapoznaliście się z nadchodzącymi nowościami nanamica poprzez edytorial sprzed kilku dni, dziś mamy dla Was zdjęcia jesienno zimowego lookbooku, który powstał w warunkach studyjnych.

W swojej świeżej kolekcji japońska marka kontynuuje temat przewodni „One Ocean, All Lends” z morskimi odcieniami zieleni i błękitu, które pozostają dominujące w całym asortymencie.

Zaprojektowana z myślą o funkcjonalności sytuacyjnej, każda część garderoby ma swój własny cel, czy to w domu, w biurze, czy w środowisku miejskim. Uzyskano to między innymi poprzez zastosowanie technicznych tkanin, takich jak GORE-TEX – idealny do zabezpieczenia przed deszczem i wiatrem – oraz włókien KODENSHI®, które pomagają w regulacji temperatury. Zatem nagłe zmiany pogody w sezonie jesiennym nie będą dla nas straszne.

Co do oferty to oczywiście kluczowe pozycje to płaszcze. Dochodzą do nich lekkie kurtki oraz pozycje z puchowym wypełnieniem, które zapewnią Wam ciepło podczas pierwszych zimowych dni. W ofercie pojawią się również koszule, rozmaitego typu bluzy oraz spodnie w luźnym i wygodnym kroju.

Nowości znajdziecie w internetowym sklepie nanamica lub europejskim END.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: