- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

nanamica przedstawia swój lookbook z nowościami na wiosnę i lato 2022

Japoński brand nanamica zdążył już nas przyzwyczaić do tego, że obok zestawu studyjnych fotografii z kolekcją na dany sezon, wypuszcza również lookbook ustrzelony na pięknych piaszczystych wydmach u brzegu oceanu. Podobnie jest i teraz, gdy prezentuje swoją wiosenno letnią kolekcję na 2022 rok.

Odzież tej japońskiej marki ma zarówno funkcjonalność pozwalającą na wygodne noszenie jej przez każdego, jak i design, który pozwala nosić ją przez długi czas, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz i ile masz lat.

Zresztą sam twórca marki Eiichiro Homma powtarza: „Zachowaj trochę dystansu od trendów i twórz produkty wysokiej jakości, które mogą być noszone przez długi czas.”

Gwarantujemy, że zakładanie ich ubrań pozwoli Wam poczuć się swobodniej i zrelaksować się w codziennym życiu. Na nadchodzące ciepłe miesiące Homma przygotował dla nas szereg prostych i stonowanych projektów, które czasami zahaczają o odzież wojskową. Pośród nowości widzimy między innymi spodnie bojówki oraz wojskowe koszule z kieszeniami na przodzie, które tym razem wykonano z lżejszych materiałów. Oczywiście fani płaszczy i długich kurtek będą mogli uzupełnić swoją szafę o świeże wydania Soutien i Balmacaan. Do tego zestawu dochodzą luźno skrojone materiałowe spodnie, jeansy oraz dresowe rozwiązania.

Zerknijcie na galerię zdjęć umieszczoną poniżej i sami sprawdźcie świeże propozycje japońskiej marki. Nowości znajdziecie w internetowym sklepie nanamica lub europejskim END.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: