- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Oto pierwsza kolaboracyjna kolekcja od nanamica x Awake NY

Jesteśmy świadkami dość zaskakującej kolaboracji, ponieważ przy jednym stole projektowym zasiadły ekipy z dwóch końców świata. Przed Wami rezultat zderzenia pomysłów pomiędzy markami nanamica x Awake NY.

nanamica to brand skupiony na casualowym outdoorze z siedzibą w Tokio w Japonii, a za jego założenie w 2003 roku odpowiadał Eiichiro Homma. Marka łączy klasyczną estetykę z konstrukcją opartą na wydajności w zakresie odzieży wierzchniej, koszul, spodni, toreb i akcesoriów.

Z kolei Awake NY zostało założone przez byłego dyrektora marki Supreme Angelo Baque. Streetwearowa marka zadebiutowała na rynku w 2012 roku, a swoją pierwszą pełną kolekcję wypuściło w roku 2017.

Przechodząc już do głównego tematu tego wpisu – wspólna kolekcja wspomnianych marek obejmuje osiem różnych pozycji, z czego większość pojawia się w dwóch, trzech wersjach kolorystycznych.

Przed szereg wychodzą sportowe marynarki z dopasowanymi do nich luźnymi spodniami bojówkami. Tuż obok mamy kolejny komplet, ale tym razem jest to bluza z kapturem i dresowe spodnie. Do tego dochodzi koszula oraz t-shirt. Dopełnieniem kolekcji wydają się być czapki bucket hat oraz torba.

Premiera wspólnej kolekcji nanamica x Awake NY ustawiona jest na 16 września. Sprawdzajcie wtedy oficjalny sklep japońskiej marki oraz sklep online ekipy z Nowego Jorku.

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: