- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

Teddy Santis (Aime Leon Dore) przedstawia swoją debiutancką kolekcję w New Balance

Na ekranie Twojego urządzenia pojawia się właśnie debiutancka kolekcję, którą Teddy Santis (Aime Leon Dore) stworzył wraz z New Balance Made in USA.

Kilka dobrych miesięcy temy zakomunikowano, że rolę dyrektora kreatywnego linii Made in USA w marce New Balance przejął Teddy Santis, założyciel marki ALD. Z jednej strony było to niemałe zaskoczenie, ale jak się dłużej pomyśli to ten ruch był jak najbardziej rozsądny. To on stoi za sukcesem modelu New Balance 550, ponieważ to on przywrócił tę sylwetkę na rynek w swoim kolaboracyjnym projekcie. Zresztą, każdy projekt stworzony wraz z jego marką okazywał się niesamowitym sukcesem.

Przejdźmy jednak do tego roku, a dokładniej do pierwszej pełnej kolekcji, która została stworzona przez Santisa i jego zespół. Firma New Balance i jej wyznaczony lider chcą ponownie ustanowić Made In USA poprzez przemyślany produkt, który zachowuje konkretne DNA marki, jednocześnie wprowadzając nowe koncepcje.

Santis skupił się na rzemiośle, aby zabłysnąć w klasycznej amerykańskiej odzieży sportowej, podczas gdy obuwie ma przyjemną stylistykę. To naprawdę nowy początek dla New Balance i inicjatywy Made In USA, więc zapoznaj się z tym, co nadejdzie i bądź na bieżąco z premierami butów New Balance 990v1, 990v2 i 990v3, które pojawią się jeszcze w tym tygodniu.

Według doniesień, pierwszy drop zostanie podzielony na trzy odrębne kategorie. W tym „Elevated Legacy”, w którym klasyczne kolory New Balance będą używane w alternatywny sposób. Następnie mamy „Uniform Staple”, który zapewni wybór ulepszonych codziennych podsta. A trzeci zestaw to „Quickstrike”, czyli innowacyjne odcienie i materiały zastosowane w kluczowych modelach New Balance.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike WyprzedazNike Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: