- Reklama -NikeNike
Strona głównaStylSportswearLookbook Nike Therma-Sphere Max (Jesień / Zima 2015)

Lookbook Nike Therma-Sphere Max (Jesień / Zima 2015)

Powoli możemy zapominać o wysokich temperaturach, dlatego marka Nike przyszykowała dla nas świeżą kolekcję odzieżową, przeznaczoną na jesień i zimę tego roku. Zanim jednak przejdziemy do charakterystyki to warto dodać, że całość opiera się na sportowej linii a sam projekt nosi nazwę Therma-Sphere Max.

W akcji zobaczymy lookbook w postaci zdjęć, w pełni prezentujący ten asortyment. Znajdziemy tutaj wyłącznie ciuchy, które umożliwią nam uprawianie danego sportu w nieco zimniejszych warunkach. Dlatego do produkcji ubrań użyto najwyżej jakości materiałów, które odpowiednio zatrzymują ciepło i są bardzo lekkie, dzięki czemu nie tracimy na szybkości.

Nie zabraknie różnego rodzaju bluz, spodni i kurtek. Do tego dorzucono propozycje dla płci pięknej. Całość utrzymana jest raczej w ciemnych barwach. Zastosowano tutaj wszelkie rozwiązania, zapewniające maksymalną wygodę jak np. specjalne dziurki, do których możemy włożyć słuchawki itp.

Więcej informacji widnieje na oficjalnej stronie internetowej Nike.

nike-therma-sphere-max-collection-1 nike-therma-sphere-max-collection-2 nike-therma-sphere-max-collection-3 nike-therma-sphere-max-collection-4 nike-therma-sphere-max-collection-5 nike-therma-sphere-max-collection-7

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -Nike
- Reklama -NIke

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: