Już od jakiegoś czasu amerykańska firma Nike promuje swoją linię Track & Field. Dzisiaj mamy okazję sprawdzić świeżą kolekcję, oscylującą wokół tego projektu. Jest ona przeznaczona na wiosnę i lato tego roku.

Ponadto, by jak najlepiej zaprezentować poszczególne produkty, w newsie możemy sprawdzić kilka fotografii, składających się na lookbook. Dodatkowo, jeśli chodzi o opis tego zestawu odzieżowego to w skrócie jest to niezły smaczek dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.

Dlatego też asortyment składa się z różnego rodzaju spodni dresowych, przylegających do ciała. Do tego dochodzą bluzy utrzymane w stylu crewnecków z rozciętymi bokami, gdzie umieszczono zamki. Nie zabraknie bluzek przeznaczonych wyłącznie dla płci pięknej. Uzupełnieniem stawki są koszulki i lekkie kurtki.

Poniższe nowości ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej Nike.

nike-2015-spring-summer-track-field-lookbook-1 nike-2015-spring-summer-track-field-lookbook-2 nike-2015-spring-summer-track-field-lookbook-4 nike-2015-spring-summer-track-field-lookbook-5 nike-2015-spring-summer-track-field-lookbook-6 nike-2015-spring-summer-track-field-lookbook-7

Reklama
air jordan