- Reklama -NikeNike

Oto lookbook z kolekcją Nike Trend Capsule na tegoroczną wiosnę

Za oknem robi się coraz cieplej, a to oznacza, że warto wymienić swoją garderobę na coś nowego i świeżego. Z pomocną dłonią przychodzi Nike Sportswear wraz ze swoją kolekcją Nike Trend Capsule. Zapoznasz się z nią poprzez poniższe studyjne fotografie.

Na sklepowych półkach już niedługo pojawią się lekkie kurtki z mini logo na lewej piersi i ogromna wersją na plecach. Do kupienia będą wersje w kolorze czarnym oraz niebieskim. Tuż obok pojawią się bluzy, które charakteryzować się szerokimi ścigaczami i bardzo szerokim kołnierzem. W tym przypadku postawiono na kolor szary, niebieski oraz jasnobrązowy. Oczywiście nie braknie ogromnego logotypu na przodzie. Kropką nad i wydają się być dresowe spodnie w luźnym kroju i ze ściągaczami na dole nogawek. Co ciekawe, na tyle nogawki umieszczono zamek błyskawiczny, który po rozpięciu rozszerza nogawkę.

Premiera kolekcji Nike Trend Capsule na tegoroczną wiosnę odbędzie się już 31 marca. Trzymamy kciuki za tym, żeby była osiągalna również w polskim sklepie internetowym.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: