- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

Oto studyjny lookbook NOAH z ich wiosenno letnią kolekcją

Nowojorski brand NOAH swoją wiosenno letnią kolekcję prezentował przez kolorowy lookbook już w lutym bieżącego roku. Trochę przespaliśmy temat i przegapiliśmy zestaw studyjnych fotografii, więc powracamy do Was z nowym wpisem by uzupełnić informacje.

Na tych kilkudziesięciu zdjęciach zobaczycie niemalże całą kolekcję. Pojawią się denimowe spodnie, o których wspominaliśmy jakiś czas temu. Zauważycie również specjalną kolekcję Popeye czy szereg innych świeżych i nachodzących propozycji, w które zamieszane były osoby i firmy trzecie.

Całość utrzymana jest w dojrzałej stylistyce. Można wyczuć styli marynistyczny, do którego założyciel marki Brendon Babenzien sięga bardzo często, jak również stylistykę Preppy czy elementy z kolekcji biegowej. Fani prostych bluz, t-shirtów i czapek z nazwą nowojorskiego brandu również znajdą coś dla siebie.

Jeśli chodzi o dostępność wiosenno letniej kolekcji NOAH to najlepiej wybrać się do źródła, czyli do ich sklepu internetowego. Zanim się tam udacie to sprawdźcie poniższe zdjęcia.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NIke WyprzedazNIke Wyprzedaz

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: