- Reklama -NikeNike

Palace w nowym video przedstawia kolaborację z Calvin Klein

Brytyjska marka Palace Skateboards ponownie łączy siły z Calvin Klein, co przynosi nam nową kolekcję bielizny oraz perfumy CK1. Obie strony współpracowały ze sobą już w kwietniu bieżącego roku.

W kampanii promocyjnej chłopaki wykorzystują nie tylko serię zdjęć studyjnych i produktowych, ale również komiczne video. W poniższym klipie pojawiają się… Uma Thurman oraz Michael Imperioli. How cool is that?! Materiał kręcony w różnych miejscach, od Londynu, poprzez Nowy Jork, skończywszy na Los Angeles, przywodzi na myśl stare reklamy CK.

Obie strony stworzyły dla nas podstawową kolekcje bielizny. Będą to bokserki w kilku wariantach, koszulki na krótki rękaw oraz koszulki na ramiączkach, a także zestaw dla kobiet. Bielizna jest zgodnie z oczekiwaniami w kolorze białym, szarym i czarnym.

Na sklepowych półkach, oprócz wspomnianej bielizny, pojawią się perfumy CK1 Pałace, które same w sobie są wariacją na temat kultowego zapachu CK ONE z nutami „Frosted Mandarin”, „Violet Leaf” i „Oakmoss”.

Swoje zapasy będziecie mogli uzupełnić już od 8 grudnia. Kolekcja Palace x Calvin Klein pojawi się w ich sklepach stacjonarnych, a także w sklepie online CK i na stronie internetowej brytyjskiej marki.

 

 

 

Palace Calvin Klein 2022 0 Palace Calvin Klein 2022 1 Palace Calvin Klein 2022 2 Palace Calvin Klein 2022 3 Palace Calvin Klein 2022 4 Palace Calvin Klein 2022 5 Palace Calvin Klein 2022 6 Palace Calvin Klein 2022 7 Palace Calvin Klein 2022 8

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: