- Reklama -NikeNike

Palace wypuszcza kolekcję z C.P. Company

Brytyjski Palace Skateboards nie zwalnia ani na chwilę, po kolaboracjach z adidas Y-3, Umbro i Calvin Klein, zapowiada nową kolekcję z ekipą C.P. Company.

Tradycyjnie już, oprócz samych zdjęć produktowych i lookbookowych, brand z Londynu wrzuca do sieci krótkie video, oczywiście utrzymane w komicznym charakterze.

Założona przez Massimo Ostiego w 1971 roku i obecnie prowadzona przez Lorenzo Ostiego, firma C.P. Company wyrobiła sobie markę dzięki hybrydowym stylom, które zderzają świat outdooru, streetwearu i mody. Wojskowe akcenty w stylu vintage łączą się z praktycznymi odniesieniami i badaniami nad tkaninami, aby stworzyć odzież wierzchnią, która przetrwa całe życie, zarówno fizycznie, jak i metaforycznie, ponieważ jest wiecznie modna.

Lev Tanju z Palace:

„Praca z CP Company to dla mnie osobiście wielka sprawa. Przez całe życie byłem wielkim fanem tego, co Lorenzo i jego rodzina zrobili nie tylko dla mojej garderoby, ale ogólnie dla odzieży męskiej i sportowej, są innowatorami, którzy zmienili wszystko. Rodzina Osti w zasadzie wymyśliła wszystko, co lubię nosić oprócz klapek. Cenię też Paula Harveya, który zaprojektował też niektóre z moich ulubionych elementów odzieży wierzchniej!”

Dziś powyższe założenia zostały przedstawione przez pryzmat skateboardowego brandu. Dzięki wymianie pomysłów i założeń otrzymujemy wieloelementową kolekcję, w której główną rolę odgrywa odzież wierzchnia. Oczywiście nie zabrakło słynnej kurtki z goglami w kapturze. Tuż obok pojawia się koszula wierzchnia, bomberka i gruba kurtka z kapturem. Razem z większością z nich pojawią się spasowane stylistycznie i kolorystycznie spodnie.

Ponadto na sklepowych półkach zostaną umieszczone bluzy i t-shirty z grafikami na przodzie, swetry z przerobioną nazwą C.P. Palace, a także akcesoria. Do tej ostatniej grupy możemy zaliczyć kominiarki z goglami, czapki z daszkiem, a także saszetki, buty i skarpety.

Premiera wspólnej kolekcji Palace x C.P. Company odbędzie się w ich sklepach stacjonarnych oraz online już 16 grudnia 2022r. Do tego czasu zapoznajcie się z poniższymi zdjęciami.

 

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: