- Reklama -NikeNike

Raised by Wolves przedstawia lookbook z kolekcją Alpha / Beta

Ostatni raz o marce Raised by Wolves pisaliśmy przy okazji prezentacji ich wiosennej kolekcji. Dziś zaglądamy do nich za sprawą lookbooku z kolekcja, którą zatytułowano Alpha / Beta.

Alpha/Beta to w pełni przetworzona kolekcja skoncentrowana na ożywieniu istniejących ubrań i materiałów. Co ciekawe, do wykonania tej linii nie zakupiono żadnych nowych produktów. Prezentowane propozycje zostały wyprodukowane w ciągu ostatnich dwóch lat w całości z sampli sprzedażowych, produktów z wadą fabrycznych i zwrotów od klientów. Do tego doszły nadwyżkowe półfabrykaty, tkaniny i wykończenia, a także nadwyżki Kanadyjskich Sił Zbrojnych i denim w stylu vintage.

Kolejnym interesującym faktem jest tu kwestia tego, że propozycje zostały wyprodukowane ręcznie przez niezależnych projektantów i przez to są jedyne w swoim rodzaju lub w bardzo limitowanych seriach. Każdy produkt jest wyjątkowy i może być ręcznie postarzany lub naprawiany oraz potraktowany produktami naturalnymi lub domowymi, takimi jak czarna fasola, liście klonu, rdza i wybielacz. Efekty możecie podziwiać na dołączonych zdjęciach.

Nowości z kolekcji Raised by Wolves „Alpha / Beta” szukajcie na ich stronie internetowej.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: