Jak się okazuje współpraca pomiędzy magazynem Sneaker Freaker, butikiem Packer Shoes oraz marką Puma nie kończy się tylko na świetnym wydaniu modelu Puma Blaze of Glory, bowiem w sieci dostępny jest też lookbook z ciuchami, które także wchodzą w skład projektu Bloodbath.

W akcji zobaczymy szare dresowe krótkie spodenki oraz spodnie. Do tego dochodzi kilka ciekawych koszulek, które też raczej utrzymane są w jednolitych barwach i wyposażone w małe logo. Nie zabraknie rozpinanych bluz z kapturem a uzupełnieniem stawki są m.in. takie czapki jak 5-panelówki oraz kapelusze.

Więcej informacji o tym projekcie ogarniecie na oficjalnej stronie internetowej sklepu Packer Shoes.

sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-2 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-3 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-4 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-5 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-6 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-8 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-9 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-10 sneaker-freaker-x-puma-blaze-of-glory-bloodbath-12

Reklama
air jordan