- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

Stone Island prezentuje nowości z serii Ghost Pieces na tegoroczną jesień i zimę

Ciekawi co słychać u włoskiej marki Stone Island? Zapewne tak, więc zerknijcie na dołączone poniżej materiały, które prezentują ich najnowszą serię Ghost Pieces na tegoroczną jesień i zimę.

To co wyróżnia serię Ghost Piece na tle innych, to koncept i kolory opierające się na kamuflażu. Propozycje w tej linii są całkowicie monochromatyczne. Nawet patka z logotypem marki jest w kolorze danej propozycji.

Już niedługo na sklepowych półkach zobaczycie kurtki wojskowe, overshirty, bermudy i spodnie, które wykonano przy użyciu materiału O-VENTILE®. Jest to w 100% organiczna tkanina, która powstała z najlepszych, długich bawełnianych włókien. Połączenie gęstego tkania i pęcznienia włókien w stanie mokrym zapewnia doskonałą barierę na każdą pogodę. Materiał jest całkowicie naturalny, wiatroszczelny i oddychający. Włoska marka wprowadza do poszczególnych propozycji taśmy termouszczelniające dla dodatkowej ochrony. Natomiast dzianiny wykonane są z kaszmiru z militarnymi detalami, a bluzy z grubej bawełny.

Do wyboru mamy trzy wersji kolorystyczne wymienionych wyżej propozycji. Mowa o bieli, ciemnej szarości i czerni.

Zatem zerknijcie na dołączone zdjęcia z jesienno zimową kolekcją Stone Island Ghost Pieces, a jeśli coś wpadnie w oko to sprawdźcie ich sklep online.

lookbook stone island ghost pieces fw22 1 lookbook stone island ghost pieces fw22 2 lookbook stone island ghost pieces fw22 3 lookbook stone island ghost pieces fw22 4 lookbook stone island ghost pieces fw22 5 lookbook stone island ghost pieces fw22 6 lookbook stone island ghost pieces fw22 7 lookbook stone island ghost pieces fw22 8 lookbook stone island ghost pieces fw22 9 lookbook stone island ghost pieces fw22 10

- Reklama -Nike Air MaxNike Air Max

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: