- Reklama -NikeNike

Stussy ponownie łączy siły z Denim Tears. Oto ich wspólna kolekcja

Na koniec bieżącego roku legendarny streetwearowy brand Stussy wchodzi ponownie w kolaborację z marką Denim Tears. Rezultat wymiany ich pomysłów pojawią się na sklepowych półkach już za kilka dni.

Współpracy pomiędzy wspomnianą dwójką będzie ich trzecim wspólnym przedsięwzięciem. Dwukrotnie, w grudniu zeszłego roku i na jesień bieżącego roku, ich partnerem było Our Legacy.

Założycieli marki Tremaine Emory, a także dyrektor kreatywny Supreme, ponownie sięga do wzorów, kolorów i tekstów, które nawiązują do jego afroamerykańskiego pochodzenia i rodzinnego miasta.

Poszczególne pozycje z kolekcji zostały dopieszczone logo Stüssy, stylizowanym w sposób nawiązujący do charakterystycznych dla Denim Tears wzorów kwiatowych. Kluczowymi propozycjami są między innymi dzianiny, a także jeansowe spodnie i spasowaną do nich katanę, które pojawią się w kolorze czarnym oraz niebieskim. Do tego dojdzie jeszcze kilka innych propozycji, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Wspólna kolekcja Stussy x Denim Tears, z którą zapoznacie się poprzez poniższą galerię, pojawi się w sprzedaży już 9 grudnia 2022r. Będzie ją można zakupić w ich sklepie online oraz poprzez DSM.

Ten post może zawierać linki afiliacyjne.

- Reklama -NikeNike

ZOBACZ NASTĘPNE NEWSY: